Z inicjatywy i przy współpracy Dolnośląskiego Związku Piłki Nożnej tygodnik "Słowo Sportowe" organizuje plebiscyt na najlepszego bramkarza IV ligi w sezonie 2021/22. Plebiscyt potrwa jeszcze przez 3 tygodnie, a my możemy w nim zagłosować na bramkarza Stali Chocianów, Norberta Szczypińskiego.

Bramkarze IV ligi rywalizują o statuetkę dla najlepszego bramkarza, a także strój goalkeepera reprezentacji Polski. Nagrody ufundował Dolnośląski Związek Piłki Nożnej. Gadżety kibicowskie oraz gadżety "Słowa Sportowego" otrzymają również osoby, które wezmą udział w głosowaniu.

Głosowanie odbywać się będzie w dwojaki sposób. Pierwszy z nich to głosowanie na tradycyjnych kuponach, które będą publikowane we wszystkich majowych numerach "Słowa". W sumie kuponów będzie pięć. Oryginalnie wycięte z gazety kupony należy przesyłać na adres naszej redakcji ul. Wielkopolska 72, 54-027 Wrocław. Na kupony czekamy maksymalnie do 6 czerwca. Pamiętajcie, że ważne będą głosy oddane tylko na oryginalnych kuponach, nie można ich kserować - informują organizatorzy konkursu. - Do 6 czerwca będzie można głosować również za pomocą SMS-ów. SMS-y wysyłamy pod nr 71480, w ich treści wpisujemy: TYP.BT.X – w miejsce X wpisujemy nr kandydata. Koszt SMS-a to 1,23 zł brutto. Pamiętajcie, że każdy kupon i każdy SMS to jeden głos oddany na danego kandydata - dodają organizatorzy plebiscytu.
Aby zagłosować na bramkarza Stali Chocianów, Norberta Szczypińskiego należy zatem wysłać SMS o treści TYP.BT.16 pod numer 71480. Koszt SMS-a to 1,23 zł brutto. Wyniki poznamy już po zakończeniu rozgrywek, bowiem opublikowane zostaną w numerze "Słowa Sportowego", 13 czerwca 2022 roku.