Powiatowy Urząd Pracy w Polkowicach zaprasza wszystkie panie do wspólnego świętowania Dnia Kobiet. PUP zaprasza za pośrednictwem jednego z portali społecznościowych "spotkajmy się na kawie".

Tutejszy urząd zatrudnienia z okazji Dnia Kobiet zaprasza na spotkania, podczas których za pośrednictwem testów wykonanych z doradcą odkryje potencjał zawodowy bezrobotnych pań. Jako, że święto przypada na niedzielę, urzędnicy postanowili zorganizować cały tydzień atrakcji. W terminie od 9 do 13 marca doradcy zawodowi zaproszą wizażystkę, która wykona makijaże biznesowe oraz psychologa, który opowiadać będzie o roli kobiety we współczesnym świecie.

Spotkania u doradcy zawodowego, z którym będzie można wypełnić Kwestionariusz Zainteresowań Zawodowych zaplanowano na 9 i 10 marca w godzinach od 8:00 do 13:00. Dwudniowe warsztaty pn. "... bo każda Kobieta ma wiele twarzy", podczas których zainteresowane będą mogły odnaleźć swoje miejsce na rynku pracy poprowadzi psycholog wyjaśniający rolę współczesnych pań w dzisiejszym świecie, a profesjonalna kosmetyczka - wizażystka podpowie jak dobrze zrobić makijaż biznesowy i codzienny. Te warsztaty w dniach 11 i 12 marca zaczynać się będą o godzinie 10:00. Ostatni dzień, 13 marca przewidziano na spotkanie informacyjne, podczas którego oferowane będą szerokie możliwości wkroczenia na rynek pracy: staże, szkolenia zawodowe, dotacje na otwarcie własnej działalności oraz bony na zasiedlenie.

Aby wziąć udział w spotkaniach należy skontaktować się z indywidualnym doradcą, który zapisze na wybrane spotkania. Szczegółowych informacji udzielają pracownicy PUP. Chocianowianie mogą dzwonić pod numer telefonu: 885-700-760.
[KN]