Minęło już dwadzieścia tygodni 2022 roku, dlatego jak co wtorek sprawdzamy co przykuło uwagę dziennikarzy chocianow.tv, którzy na swoich kanałach w mediach społecznościowych zamieścili najnowsze zestawienie wydarzeń zamieszczonych na naszym portalu. Całość obejrzycie także na pod naszym artykułem.

Seria "Podsumowanie tygodnia" to zestawienie najważniejszych wydarzeń poprzedniego tygodnia przygotowane przez chocianowską telewizję. Dzisiaj pojawiło się kolejne, dwudzieste już w tym roku nagranie. Informacje, które tym razem wybrali spośród opublikowanych na naszym portalu, znajdziecie na klikając w poszczególne linki: "Do środy czas na wpłatę wadium", "Rowerzysto! Zadbaj o swoje bezpieczeństwo", "XIX Gold-Dogtrekking i XII Bieg Borów Dolnośląskich w Chocianowie", "Szczypiński walczy o tytuł najlepszego bramkarza", "Reprezentowali Chocianów w wielkopolskim konkursie", "Wojsko zaprasza w swoje szeregi: w sobotę wojskowy piknik, od poniedziałku kwalifikacja", "Szansa na działkę w centrum miasta", "Ukwiecili Chocianów", "Buźki zmotywują do zdjęcia nogi z gazu", "Tak wyglądają pieniądze pozyskane przez Kulczyńskiego", "Smacznie w lepszych warunkach", "IMGW ostrzega! Burze z gradem i silny wiatr", "Przygotowują podkład pod wygodną trasę" oraz "Stal Chocianów znowu na żywo".   
 
Aby na bieżąco śledzić wszystkie wydarzenia i publikacje, należy subskrybować kanał lokalnej telewizji Chocianow.tv w serwisach społecznościowych Youtube, a także Facebook. Najnowszy materiał filmowy przygotowany przez chocianow.tv do obejrzenia oczywiście także poniżej.