W ten weekend po raz kolejny najmłodsi mogą posłuchać bajek w ramach akcji "Zaczytany Chocianów". Pomysł Burmistrza Miasta i Gminy Chocianów Tomasza Kulczyńskiego cieszy się zainteresowaniem wśród użytkowników serwisu społecznościowego, na którym w soboty i niedziele o godzinie 18:30 pojawiają się kolejne nagrania.

"Dzisiaj o godzinie 18:30 premiera bajki p.t. »Rozmyślania łaciatej krówki«, którą przeczytał radny Jerzy Bałecki. Jutro dyrektor Szkoły Podstawowej w Parchowie Kamil Lis zaprezentuje z kolei bajkę p.t. »Pies i kość«"
Dotychczas w sieci pojawiło się pięć filmów, które obejrzano już łącznie ponad 700 razy. Jutro także o 18:30 dzieci będą mogły posłuchać kolejnej bajki. Akcja została zorganizowana przy współpracy Biblioteki Publicznej w Chocianowie z Referatem Promocji, Komunikacji Społecznej i Informatyki z tutejszego magistratu.

"Dotychczas w sieci pojawiły się cztery filmy, które obejrzano już łącznie ponad 700 razy"
Dzisiaj o godzinie 18:30 odbyła się premiera bajki p.t. "Rozmyślania łaciatej krówki", którą przeczytał radny Jerzy Bałecki. Jutro dyrektor Szkoły Podstawowej w Parchowie Kamil Lis zaprezentuje z kolei bajkę p.t. "Pies i kość". W pierwszym nagraniu, zapowiadającym całą serię dyrektor tutejszej biblioteki Sylwia Kondysz przeczytała dzieciom wiersz Akademii Czytania Bajek. W drugim nagraniu dyrektor Szkoły Podstawowej w Parchowie Kamil Lis przeczytał bajkę "Skradziony domek żółwia". W ubiegły weekend Jerzy Bałecki zaprezentował "Bajkę o złotej rybce", a Paweł Bujak przeczytał bajkę o wystawie.

"Akcja została zorganizowana przy współpracy Biblioteki Publicznej w Chocianowie z Referatem Promocji, Komunikacji Społecznej i Informatyki z tutejszego magistratu"
Zapraszamy do subskrybowania kanału Gminy Chocianów w serwisie społecznościowym Youtube, dzięki czemu na bieżąco będą wyświetlać się komunikaty o zbliżających się nagraniach.
[KN]