Lokalna telewizja chocianow.tv także tym razem przygotowała dla swoich widzów nowy odcinek z serii "Poznaj Chocianów". Dziennikarze zachęcili do odwiedzin Chocianowa, a dokładniej Watry w Michałowie. Całość do obejrzenia poniżej.

Przypomnijmy, że tutejsza telewizja nie przestaje zaskakiwać swoich widzów, promując jednocześnie Gminę Chocianów. Dotychczas byliśmy świadkami relacji na żywo wydarzeń sportowych i religijnych, ciekawych reportaży i programów, do których dołączył kolejny, tym razem wakacyjny p.t. "Poznaj Chocianów". W pierwszym odcinku dzięki współpracy dziennikarzy z radnym i sołtysem Pawłem Bujakiem, mamy okazję obejrzeć Żabice - Wioskę z Rechotem, której mieszkańcy udekorowali swoją miejscowość ciekawymi elementami wystroju z żabimi akcentami (odcinek obejrzysz na stronie: "Wakacyjna seria chocianowskiej telewizji. Poznaj Chocianów"), natomiast w drugim dziennikarze zachęcili do odwiedzin Dolnośląskiego Delfinka (odcinek obejrzysz na stronie: "Poznaj Chocianów po raz drugi. Dolnośląski Delfinek"). W trzecim odcinku odwiedzili Centrum Chocianowa (odcinek obejrzysz na stronie: "Tym razem poznali centrum Chocianowa"), z kolei w czwartym odcinku mogliśmy zwiedzić Pałac w Chocianowskim Parku Piastowskim (odcinek obejrzysz na stronie: "Poznaj Pałac i Chocianowski Park Piastowski"), zaś w piątym pokazali Wieżę Widokową na Wzgórzu Fryderyki (odcinek obejrzysz na stronie: "Piąty odcinek popularnej serii").

Aby na bieżąco śledzić wszystkie wydarzenia i publikacje, należy subskrybować kanał lokalnej telewizji Chocianow.tv w serwisach społecznościowych Youtube, a także Facebook. Jak zapowiadają twórcy nowego programu, kolejny odcinek wyemitowany zostanie już za tydzień, w piątek 29 lipca. Najnowszy materiał filmowy przygotowany przez chocianow.tv do obejrzenia oczywiście także poniżej.