Jako pierwsi podajemy tę informację! Stal Chocianów oficjalnie utrzyma się w 4 lidze. Decyzję dzisiaj podjęli prezesi Wojewódzkich Związków Piłki Nożnej. Sprawdzamy także kiedy nasi piłkarze zagrają w okręgowym Pucharze Polski i kiedy ruszy liga, w której gra drużyna z Chocianowa.

"Rozgrywki od 4 ligi w dół w całej Polsce są zakończone. Zespoły, które są na miejscach premiowanych awansem ten awans uzyskają, ale spadków nie będzie"
Dokładnie 2 tygodnie temu w naszym artykule pytaliśmy czy "Stal utrzyma się w 4 lidze?". Wówczas omawiane były pomysły na rozwiązanie problemu niedokończonych rozgrywek 4. ligi piłki nożnej. Wówczas informowaliśmy, że ostateczna decyzja może zapaść najpóźniej 11 maja, jednak już dzisiaj wiemy, że nasi piłkarze w przyszłym sezonie znów zagrają w 4. lidze.

Udało nam się dzisiaj potwierdzić także nasze ostatnie doniesienia, że Okręgowy Puchar Polski w tym półfinał, w którym gra nasza Stal, będzie rozgrywany w lipcu
Podczas dzisiejszego spotkania prezesów Wojewódzkich Związków Piłki Nożnej zapadła decyzja, że rozgrywki od 4 ligi w dół w całej Polsce są zakończone. Zespoły, które są na miejscach premiowanych awansem ten awans uzyskają, ale spadków nie będzie - informuje Adam Michalik, Dyrektor Podokręgu Legnica.

Ta wiadomość z pewnością ucieszy nie tylko naszych piłkarzy, ale także kibiców Stali. Udało nam się dzisiaj potwierdzić także nasze ostatnie doniesienia, że Okręgowy Puchar Polski w tym półfinał, w którym gra nasza Stal, będzie rozgrywany w lipcu. Czwarta liga ma powrócić na boiska z początkiem sierpnia.
[KN]