- Umowa na rewitalizację dworca została podpisana, pieniądze pozyskane, klucze przekazane - przekazał Burmistrz Tomasz Kulczyński. Z tym miejscem związanych jest wiele planów. Sprawdzamy!

Pierwszego dnia po wyborach samorządowych Burmistrz Tomasz Kulczyński poinformował w swoich mediach społecznościowych, że nie zwalnia tempa pracy dla mieszkańców, do czego nas przyzwyczaił przez ostatnie 5 lat.

Wybory już za nami- a my? Pracujemy. Nie zwalniamy tempa. Umowa na rewitalizację dworca została podpisana, pieniądze pozyskane, klucze przekazane. Ustalamy, doglądamy, realizujemy. Jestem przekonany, że już niedługo pierwsza z obietnic na te kolejne 5 lat, zostanie zrealizowana. Rewitalizacja dworca- a w nim? Nowa siedziba RCK, Bistro na Peronie, Sale dydaktyczne i kilka innych ciekawostek - ujawnił Burmistrz Tomasz Kulczyński. - Przede mną wiele pracy, ale wiem, że dam radę - dodał włodarz Chocianowa.
Poniżej publikujemy zdjęcia opublikowane na stronie Burmistrza Tomasza Kulczyńskiego w mediach społecznościowych (kliknij link), a także aktualny (do 8 czerwca br.) rozkład jazdy pociągów Kolei Dolnośląskich, którymi możecie obecnie podróżować do Legnicy, a stamtąd do wszystkich skomunikowanych kolejowo miejscowości Polski i Europy. Zgodnie z zapowiedziami w planach jest także wydłużenie tej linii w kierunku Przemkowa, co otworzy mieszkańców naszej gminy na dojazd nie tylko w kierunku Wrocławia, ale także do Głogowa. Zachęcamy także do śledzenia naszego portalu. Tutaj zawsze znajdziecie najważniejsze i najciekawsze informacje!