Jak co wtorek, także tym razem dziennikarze chocianow.tv opublikowali zestawienie ich zdaniem najważniejszych artykułów z ubiegłego tygodnia. Wszystkie mogliście przeczytać na naszym portalu. Całość wczorajszego odcinka obejrzycie pod tym artykułem.

Seria "Podsumowanie tygodnia" to zestawienia najważniejszych wydarzeń, o jakich pisaliśmy na naszym portalu. Całość przygotowuje chocianowska telewizja. Dzisiaj pojawiło się kolejne już w tym roku, będące podsumowaniem 48. tygodnia 2022 roku. Szczegóły informacji, które kryją się w najnowszym zestawieniu znajdziecie klikając w poszczególne linki: "Przygotuj auto na zimę", "Paraniochy z Parchowa w konkursie o 10 tysięcy złotych", "Policjanci przestrzegają seniorów", "Chocianów w budowie", "Wytypuj wynik meczu o awans", "Kolejny sklep oddaje żywność najbardziej potrzebującym", "Borys w półfinale Top Model", "Górnicze życzenia i zaproszenie na transmisję Świętej Boskiej Liturgii", "Jarmark na tak", "Święty Mikołaj przyjedzie pociągiem", "Uważajcie w pobliżu torów", "Sądny dzień dla hejterów", "Służby przeprowadziły symulację wypadku na przejeździe kolejowym", "Polacy walczyli o ćwierćfinał" oraz "Niech żyje nam górniczy stan".

Aby na bieżąco śledzić wszystkie wydarzenia i publikacje, należy subskrybować kanał lokalnej telewizji Chocianow.tv w serwisach społecznościowych Youtube, a także Facebook. Najnowszy materiał filmowy przygotowany przez chocianow.tv do obejrzenia oczywiście także poniżej.