W związku z występami Reprezentacji Polski na tegorocznym mundialu mamy dla Was trzecią odsłonę naszego konkursu! Aby wziąć w nim udział należy wytypować wynik meczu Polska - Argentyna w komentarzu pod postem w naszych mediach społecznościowych. Oprócz tego należy polubić i udostępnić nasz konkursowy wpis.

Mundial trwa w najlepsze, a przed Polakami ostatni grupowy mecz, którego wynik zdecyduje czy awansujemy do fazy pucharowej. W meczu z Meksykiem zdobyliśmy jeden punkt, zaś z Arabią Saudyjską 3 punkty, co po dwóch kolejkach dało nam prowadzenie w Grupie C. To jednak nie daje gwarancji na awans, dlatego przed drużyną Czesława Michniewicza mecz z Argentyną. Z tej okazji mamy dla Was trzecią odsłonę konkursu.

- Do środy, 30 listopada do godziny 20:00 w komentarzu wytypuj wynik meczu Polska - Argentyna, a także polub i udostępnij ten post. Spośród biorących udział, którzy spełnią wszystkie trzy warunki, rozlosujemy upominki Polskiego Związku Piłki Nożnej - zachęcamy do udziału w konkursie w mediach społecznościowych.
O wynikach konkursu poinformujemy najpóźniej w czwartek, 1 grudnia.